x

Zaloguj się

Dostawa w 24 h

Warunki promocji „Dostawa w 24 godziny”

 
  1. Promocja dotyczy wyłącznie Towarów oznaczonych logo promocji tj. „Dostawa w 24 godziny”.
  2. W przypadku zamówień złożonych w dni robocze od poniedziałku do piątku do godz. 12:00, Towar zostanie wysłany do Klienta w dniu złożenia zamówienia.
  3. W przypadku płatności w drodze przedpłaty (przelew) za chwilę złożenia zamówienia przyjmuje się zaksięgowanie pełnej wpłaty na rachunku bankowym Sklepu.
  4. Zamówienia są wysyłane w dni robocze od poniedziałku do piątku. Zamówienia złożone w piątki po godz. 12:00, w soboty lub niedziele, z zadeklarowaną płatnością gotówką przy odbiorze, zostaną wysłane w poniedziałek, następujący po piątku, sobocie lub niedzieli, w którym złożono zamówienie, a jeśli poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym.
  5. Zamówienia złożone w piątki po godz. 12:00, w soboty lub niedziele z zadeklarowaną płatnością przelewem (przedpłata) zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania pełnej wpłaty na rachunku bankowym, jednak nie wcześniej niż w poniedziałek, następujący po piątku, sobocie lub niedzieli, w którym złożono zamówienie, a jeśli poniedziałek jest dniem ustawowo wolnym od pracy, w najbliższym dniu roboczym.
  6. Zamówienia złożone w dniu ustawowo wolnym od pracy, z zadeklarowaną płatnością gotówką przy odbiorze, zostaną wysłane w najbliższym dniu roboczym następującym po dniu ustawowo wolnym od pracy.
  7. Zamówienia złożone w dniu ustawowo wolnym od pracy z zadeklarowaną płatnością przelewem (przedpłata) zostaną wysłane w ciągu 24 godzin od zaksięgowania pełnej wpłaty na rachunku bankowym, jednak nie wcześniej niż w najbliższym dniu roboczym następującym po dniu ustawowo wolnym od pracy.
  8. Klient powinien otrzymać zamówiony Towar w następnym dniu roboczym (oprócz soboty) po wysłaniu Zamówienia.
  9. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.