x

Zaloguj się

LAMPA ROBOCZA DO PRACY W EKSTREMALNYCH WARUNKACH

Kod produktu: 113.300.103

Bardzo wydajna, lekka i przenośna lampa robocza przeznaczona do tymczasowego oświetlania miejsc pracy i instalacji w atmosferach zagrożonych wybuchem. Dzięki zastosowaniu matrycy diod LED o wysokiej wydajności świetlnej lampa zapewnia silne, jasne oświetlenie ogólne miejsca pracy. Silne białe światło lampy, emitowane jest przez 48 diod LED o wysokiej mocy, a sumaryczna wydajność świetlna lampy wynosi 5200 lumenów, co jest równoważne lampie halogenowej o mocy 200W, ale ze względu na wyższą wydajność lampa WF-300 ma znacznie niższy pobór mocy wynoszący tylko 58W.

Jedną z wielu korzyści tego rozwiązania jest znacznie niższa temperatura powierzchni lampy, dzięki czemu można uniknąć poparzeń przy posługiwaniu się lampą. Diody LED zamontowane w tej lampie mają trwałość szacowaną na 100 000 godzin, co znacznie zmniejsza potrzeby konserwacyjne tej niezwykle niezawodnej lampy. Posiada wytrzymałą obudowę z okrętowego stopu aluminium, z epoksydową powłoką antykorozyjną zapewniającą odporność na warunki panujące w przemyśle i gospodarce morskiej. Wymienna soczewka lampy wykonana jest przezroczystego poliwęglanu odpornego na uderzenia, jednak do takich prac jak piaskowanie czy malowanie zaleca się stosowanie jednorazowych nakładek ochronnych z folii antystatycznej.

Obudowa lampy jest pyłoszczelna i wodoszczelna (przy zanurzeniu w wodę) – stopień ochrony IP66/67. Dostarczana jest ze stelażem rurkowym ze stali nierdzewnej z regulacją kąta nachylenia, oraz stojakiem ze stali nierdzewnej zapewniającym dodatkową ochronę. Dopuszczona do użycia w strefach 1 i 2 z zagrożeniem wybuchu gazów, par, mgieł oraz w strefach 21 i 22 z zagrożeniem zapłonu pyłów o temperaturach zapłonu powyżej 103°C.

Waga 9 kg. Napięcie zasilania 230 V. Posiada certyfikat SIRA 10 ATEX 5117X, kod II 2 GD Ex emb IIC T4 Gb IP66/67 T103°C oraz znak CE, kod IMPA 33 19 06. W komplecie kabel zasilający 10 m z wtyczką.