x

Zaloguj się

Oczomyjki z wylewką Axion

Przełomowa konstrukcja myjki do oczu AXION® to kolejny milowy krok w dziedzinie konstrukcji urządzeń dla bezpieczeństwa, a zarazem jedyna dostępna na rynku myjka do oczu odpowiadająca aktualnemu stanowi wiedzy medycznej. Produkty AXION MSR™ stanowią kompletne, zgodne z wytycznymi ANSI rozwiązanie dla bezpieczeństwa oczu, zwiększające komfort użytkownika i przyczyniające się do redukcji odniesionych obrażeń.

ANSI Z358.1

WYTYCZNE NORMY OKREŚLAJĄ, IŻ MYJKA DO OCZU POWINNA WYTWARZAĆ KONTROLOWANY STRUMIEŃ WODY O PRĘDKOŚCI NA TYLE NISKIEJ, ABY NIE STWARZAŁA ZAGROŻENIA DLA OCZU UŻYTKOWNIKA.

 

MYJKA DO OCZU I TWARZY AXION®

OGRANICZENIE OBRAŻEŃ

Odwrócone strumienie wody delikatnie opłukują oczy, kierując zanieczyszczenia z dala od wewnętrznych kącików oka i kanalików łzowych połączonych z jamą nosową, dzięki czemu ryzyko rozszerzania obrażeń zostało znacznie zmniejszone.

WYŻSZY KOMFORT UŻYTKOWNIKA

Równomierny wypływ wody w myjce do oczu i twarzy zapewnia równą, spójną, przewidywalną wysokość i obwód strumienia, poprawiając komfort użytkowania, umożliwiając spełnienie wymogu dotyczącego zachowania pełnego 15-minutowego okresu przemywania zgodnie z normą ANSI Z358.1.

DLACZEGO AXION MSR™?  - ZGODNOŚĆ Z WIEDZĄ MEDYCZNĄ

Rewolucyjna konstrukcja odwróconego przepływu wody AXION wypłukuje zanieczyszczenia z wewnętrznej części oka i wrażliwej jamy nosowej, dzięki czemu jest to jedyny system przeznaczony do przemywania oczu/twarzy, który jest zgodny z zaleceniami medycznymi oraz naturalnymi funkcjami ludzkiego oka.

Więcej informacji o wylewce Axion dostępnych jest w artykule "Płukanie oczu nowy kierunek"
 


Wszystkie oferowane przez nas oczomyjki zawierają innowacyjną, opatentowaną wylewkę Axion. Szeroki wybór modeli dostępny jest w dziale   Oczomyjki / Natryski (Haws)