x

Zaloguj się

NOWE PRZENOŚNE LAMPY OŚWIETLENIOWE Ex

Naszą ofertę staramy się regularnie poszerzać o nowe rozwiązania oraz nowinki technologiczne. Teraz w naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne przenośne lampy oświetlające EXIN. Dzięki swojej konstukcji oraz właściwościom mogą bezpiecznie być używane w miejscach zagrożonych wybuchem. Potwierdzeniem tego są liczne atesty oraz certyfikaty. Wszystkie modele lamp oświetlających znajdziesz klikając TUTAJ.
 
LAMPY DO ZASTOSOWAŃ PRZEMYSŁOWYCH I AWARYJNYCH - SERIA IN120L ORAZ IN2400L
Lampy przemysłowe IN120L i IN120LB to bardzo praktyczne lampy przenośne z możliwością regulacji strumienia światła. Przenośnego EXIN. Z każdej strony głowicy lampa emituje światło o strumieniu 1030 lumenów. Lampa IN120L pracuje w sposób ciągły po pełnym naładowaniu przez czas do 12 godzin z jedną stroną włączonej głowicy oświetleniowej, a lampa IN120LB pracuje nieprzerwanie przez czas do 30 godzin po pełnym naładowaniu przy włączonej jednej stronie głowicy oświetleniowej.

Głowica oświetleniowa lampy IN2400L posiada trzy ustawienia poziomów natężenia światła (wysoki, średni i niski), co ułatwia dostosowanie oświetlenia do konkretnego zastosowania. Lampa ta wytwarza strumień świetlny o wartości 2400 lumenów z jednej strony głowicy oświetleniowej przy ustawieniu wysokiego poziomu natężenia światła. Tak silny strumień świetlny emitowany jest przez wysokiej jakości źródła światła LED (20x1W LED). Lampa posiada tryb migającego świecenia awaryjnego i może być pochylona pod kątem do 60° w celu oświetlenia szerszego obszaru.


 
GŁOWICA OŚWIETLENIOWA
Możliwość pochylenia głowicy oświetleniowej pod kątem 60° w lampach IN120L i IN120LB umożliwia ich użycie do oświetlania otoczenia lub pracy sygnalizacyjnej w trybie migania, a dostępny strumień świetlny wynoszący 2060 lumenów  pozwala na skuteczne oświetlenie dużej otwartej przestrzeni przy bardzo niskim poziomie wydzielanego ciepła, co pozwala na komfortową pracę w bezpośredniej bliskości lampy.

OBUDOWA
Obudowy lamp IN120L i IN120LB są identyczne i wykonane są ze stosowanego w motoryzacji tworzywa ABS747, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i mają solidną oraz trwałą konstrukcję. Lampy EXIN serii IN posiadają stopień ochrony IP65 i produkowane są z materiałów odpornych na działanie promieniowania UV i słonej wody, co pozwala na ich użytkowanie zarówno w środowiskach suchych, jak i wilgotnych. Gumowe osłony ochronne w podstawie i pokrywie lampy stanowią dodatkowe zabezpieczenie korpusu urządzenia oraz głowicy oświetleniowej. Wysuwana rama mocowania głowicy wraz z uchwytem ułatwiają ustawienie głowicy lampy na wysokości odpowiadającej potrzebom pracy w danej sytuacji.

AKUMULATOR
Lampa IN120L posiada żelowy akumulator ołowiowy o pojemności 9Ah, którego pełne naładowanie trwa zaledwie 7-8 godzin. Lampy IN120LB i IN2400LB posiadają żelowy akumulator ołowiowy o pojemności 18Ah, którego pełne naładowanie zajmuje jedynie 12-14 godzin.
 
OŚWIETLENIE PRZECIWWYBUCHOWE - SERIA EX90L
Przeciwwybuchowe lampy oświetleniowe EXIN posiadają klasyfikację temperaturową T4 oraz atesty i certyfikaty odpowiednich instytucji badawczych: Certyfikat lECEx wydany przez TestSafe Australia oraz Certyfikat ATEX wydany przez Intertek UK. Certyfikaty te stanowią dowód potwierdzający dopuszczenie Lamp EXIN do stosowania w obszarach występowania gazów i pyłów wybuchowych, pod warunkiem przestrzegania warunków użytkowania produkowanych przez nas lamp zgodnie z klasyfikacją dla wydanych certyfikatów.


 
OBUDOWA
Obudowa lamp EX90L wykonana jest z tworzywa sztucznego stosowanego w motoryzacji typ ABS747, dzięki czemu urządzenie jest lekkie, wytrzymałe i przystosowane do użytku w górnictwie, wydobyciu ropy naftowej i wszędzie tam, gdzie istnieje potencjalne zagrożenie występowaniem gazów wybuchowych lub innego rodzaju atmosfer zagrażających wybuchem. Gumowe podkładki na podstawie i pokrywie lampy zapewniają dodatkową ochronę przed uderzeniami, a wysuwana rama zawieszenia lampy o regulowanej wysokości umożliwia łatwe dostosowanie urządzenia do różnych warunków użytkowania.
 
AKUMULATOR
W lampach przeciwwybuchowych EXIN LIGHT zastosowano specjalnie zaprojektowany do tych urządzeń hermetyczny akumulator Ni-MH. Nie wymaga on ciągłego dostępu do prądu ani konserwacji, a jedynie ładowania zgodnie z instrukcją obsługi. Pojemność akumulatora 9,6Ah, czas ładowania 10-12 (pełne naładowanie).

Wszystkie modele lamp oświetlających znajdziesz klikając TUTAJ.