x

Zaloguj się

KUPUJĄC ZESTAW MATERIAŁÓW EKSPLOATACYJNYCH, DRUKARKA DO OZNACZEŃ ZA 1 ZŁ

Drukarki termontransferowe to nowoczesne urządzenia, dzięki którym samodzielnie przygotujesz potrzebne naklejki i wydrukujesz je na miejscu w Twojej firmie. Te bardzo przyadtne urządzenia ułatwiają pracę słuzbom utrzymania ruchu oraz specjalistom ds. BHP. Pozwalają na sprawne i profesjonalne prowadzenie systemów Lockout/Tagout w każdym zakłdzie pracy.  Dzięki drukarkom każdy jest w stanie stworzyć szereg oznaczeń: znaków, zawieszek, instrukcji BHP, naklejek czy etykiet i zacząć z powodzeniem stosować je w swojej firmie.

Jeśli do tej pory zastanawialiście się nad zaopatrzeniem się w drukarkę do tworzenia oznakowań, ale nie za bardzo wiedzieliście od czego zacząć, to teraz możecie skorzystać ze specjalnych pakietów startowych, w których skład wchodzi wybrany model drukarki termotransferowej wraz z kompletem materiałów eksploatacyjnych, a przy okazji sporo zaoszczędzić!

Tylko teraz w okresie od 1.01.2018 r. do 1.04.2018 r. kupując zestawy materiałów eksploatacyjncyh dla wybranych modeli drukarek termotransferowych, same urządzenia otrzymasz za symboliczną złotówkę.

Wartość materiałów eksploatacyjnych jest inna dla różnych modeli drukarek termotransferowych (*wartości poniżej).
Każdy zestaw składa się z drukarki oraz materiałów eksploatacyjnych: rolek barwiących, taśm, etykiet, zawieszek, dzięki którym każdy będzie mógł sprawnie tworzyć znaki i instrukcje BHP oraz usprawniać systemy Lockout/Tagout w swojej firmie. Dzięki szerokiemu wyborowi materiałów i kolorów oraz intuicyjnemu oprogramowaniu wraz z wgranymi grafikami będziesz w stanie samodzielnie przygotować i wydrukować zawieszki oraz naklejki zgodnie z Twoimi potrzebami.
 
  • 7 990,00 zł netto dla drukarki SMS TAG-ID
  • 8 990,00 zł netto dla drukarki SMS 400
  • 12 490,00 zł netto dla drukarki SMS F1
  • 14 490,00 zł netto dla drukarki TORO
  • 22 490,00 zł netto dla drukarki SMS 900

Rodzaj materiałów, ich szerokość, kolor wybierasz samodzielnie. Za każdym razem nasz przedstawiciel pomoże Ci dobrać najlepsze produkty tak, aby spełniały Twoje oczekiwania. Oferta jest ograniczona czasowo i nie łączy się z innymi promocjami. W skład każdego zestawu wchodzi zawsze wybrany model drukarki. Wielkość upustu uzależniona jest od rodzaju drukarki. Minimalna wartość zamówienia w materiałach eksploatacyjnych jest różna dla każdego zestawu.
   
     


 
 
Więcej informacji u naszych przedstawicieli oraz na stronie www.blokuj.pl.
 
Skontaktuj się ze mną - razem wybierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy!


Jarosław Pusio

Sales Representative
kom. +48 734 188 877
jaroslaw@topserw.com.pl

Audytor Wewnętrzny TÜV SÜD systemów:
OHSAS 18001:2007 (BHP) ISO 22000:2005 (HACCP)