x

Zaloguj się

TOPPRODUKTY Z PRODUKTEM ZA 1 GROSZ

W ubiegłym roku z okazji dwudziestolecia istnienia naszej firmy na rynku przygotowaliśmy specjalną promocję, w której znalazły się nasze topowe produkty w specjalnych cenach. Oferta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i cieszyła się powodzeniem do ostatnich dni ubiegłego roku.

ZMIENIAMY SIĘ DLA WAS
 
W tym roku nie zapominamy o naszych odbiorcach: sukcesywnie poszerzamy naszą ofertę o najnowsze i najlepsze rozwiązania, rozwijamy nasze marki oraz udoskonalamy sposoby ofertowania i sprzedaży. Zachęcamy do korzystania z naszego sklepu internetowego, który znajdą Państwo pod adresem SORBENTY.pl. Sklep pozwala na dostęp do aktualnych cen produktów, stanów magazynowych, warunków transportu, a także informacji o bieżących promocjach oraz upustach. O naszych nowościach oraz akcjach specjalnych cyklicznie informujemy w wysyłanych przez nas newsletterach. Zachęcamy do ich regularnego przeglądania tak, aby żadna okazja nie umknęła Państwa uwadze.
 
POZOSTAJEMY NA TOPIE
 
Prócz wszystkich powyższych udogodnień przygotowaliśmy dla Państwa specjalną promocję: „POZOSTAJEMY NA TOPIE. TOPPRODUKTY Z PRODUKTEM ZA GROSZ”, którą załączamy do niniejszego pisma. Jak sugeruje sam tytuł, zawarliśmy w niej wykaz naszych topowych produktów, które często pojawiają się w Państwa zamówieniach oraz zapytaniach. Tylko teraz kupując je, mają Państwo okazję zakupić za symboliczny 1 grosz, przygotowany przez nas produkt specjalny. Oferta obejmuje różnorodne produkty – od zestawów do płukania oczu i twarzy, przez sorbenty, pojemniki zabezpieczające, narzędzia, drukarki do tworzenia oznaczeń, po wanny wychwytowe i magazyny chemiczne.
 
Zapoznaj się z naszą broszurą, w której znjadziesz szczegóły promocji. Sprawdź, jakie produkty zostały objęte tą niezwykłą promocją. Każdy zestaw jest inny – kupując u nas tak wiele zyskujesz!
 
WSPÓLNIE WYBIERZEMY NAJLEPSZE ROZWIĄZANIE
 
Zawsze służymy pomocą oraz doradztwem technicznym oraz produktowym. Jeśli mają Państwa jakieś pytania, chcieliby spotkać się z naszymi przedstawicielami, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu!
 
Wszystkie produkty objętę promocją znajdziesz klikając TUTAJ