x

Zaloguj się

SORBENT W WYGODNYM DYSPENSERZE

Sorbenty to skuteczne rozwiązanie w zakresie usuwania wycieków i rozlewów substancji niebezpiecznych. Sorbenty występują w wielu kształtach, rozmiarach i kolorach, co pozwala optymalnie dobrać sorbent tak by skutecznie usuwał następstwa awarii.

Nasz nowy sorbent uniwersalny
w formie rękawa pochłania wszelkiego rodzaju wycieki na bazie wody. Może być stosowany wewnątrz pomieszczeń do zabezpieczenia szlaków komunikacyjnych, zatrzymywania i ograniczania wycieków spod maszyn, nieszczelnych pojemników, beczek i przewodów hydraulicznych oraz rozlewów zagrażających bezpieczeństwu na stanowiskach roboczych. Idealny dla hydraulików, personelu konserwacyjnego i urządzeń, osób reagujących na wycieki itp.

Specjalne opakowanie pełni funkcję zarówno pojemnika do przechowywania i ochrony sorbentu przed przypadkowym zabrudzeniem, czy niechcącym zniszczeniem, ale także funkcję dyspensera, dzięki któremu nasz sorbent mamy zawsze pod ręką, możemy go wygodnie dozować i używać tylko tyle, ile w danej chwili jest nam potrzebne.

Dzięki swojej budowie można rękaw dowolnie kształtować. Stosowany do ochrony i powstrzymywania wycieków i rozlewów w ciasnych, trudno dostępnych miejscach oraz na posadzkach. Zapobiega zagrożeniom powodowanym przez wycieki olejów, rozpuszczalników na blatach roboczych a także przy eksploatacji i magazynowaniu pojemników oraz beczek. Każdy rękaw o długosci 120 cm absorbuje 3 litry wody. Typ SAP, rodzaj rękaw, kolor żółty, wymiar 0,0125*30 m, opakowanie 25 szt., absorpcja opakowania 75 l, waga 1,7 kg.

Zaopatrz swój zakład w nasze nowe rozwiązanie i ciesz się czystością. Szczegóły na temat tego produktu znajdziesz TUTAJ.