x

Zaloguj się

Topserw - Poczucie bezpieczeństwa

ZADBAJ O BEZPIECZENSTWO W TWOJEJ FIRMIE RAZEM Z PROFESJONALISTAMI!

 
Dlaczego warto z nami współpracować?
  • Oferujemy najlepsze i sprawdzone rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie, zaufało nam tysiące klientów
  • Zapewniamy fachowe wsparcie techniczne i produktowe
  • Nasz zespół to grupa wyszkolonych i doświadczonych osób, która z chęcią służy pomocą na każdym etapie kontaktu
  • Wyróżnia nas profesjonalna obsługa przed i posprzedażowa oraz usługi serwisowe świadczone na terenie całego kraju
  • Mamy szeroką ofertę produktową oraz przygotowujemy rozwiązania pod indywidualne potrzeby
  • Często proponujemy specjalne akcje cenowe, dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty
  • Gwarantujemy sprawną i szybka wysyłkę – wybrany asortyment wysyłamy w ciągu 24h od momentu zamówienia


SZYBKA DOSTAWA – staramy się jak najszybciej dostarczać towar naszym odbiorcom, ale nieraz zdarzają się sytuacje, że potrzebny on jest na już, dlatego uruchomiliśmy akcję „Dostawa w 24 godziny”, dzięki której wybrany asortyment wysyłamy tak, aby na drugi dzień trafił on do KlientaBEZPIECZNE MAGAZYNY – właściwie składowanie oraz przechowywanie różnych substancji i materiałów w tym tych niebezpiecznych gwarantuje pewną i spokojną pracę w Twoim zakładzie. Od lat dostarczamy specjalne kontenery, boksy i regały, dzięki którym magazynowanie staje się nie tylko bezpieczne, ale także wygodne i zapewnia czystość na obiekcie.


SORBENTY – wycieki, rozlewy smarów, olejów, czy substancji żrących nie tylko brudzą powierzchnię, pozostawiając nieestetyczny wygląd, ale przede wszystkim stanowią realne zagrożenie dla zdrowia pracowników oraz mogą przyczynić się do powstania awarii maszyny. Oferujemy szeroki wybór sorbentów – substancji chłonnych do niwelowania skutków zaistniałych rozlewów. W zależności od potrzeb dostarczamy sorbenty w formie mat lub w formie granulatu, do usuwania wody, olejów lub specjalne do usuwania substancji niebezpiecznych.

WANNY WYCHWYTOWE – właściwie przechowywanie i składowanie to podstawa zachowania bezpieczeństwa oraz zapewnienia ochrony środowiska naturalnego. Nasze rozwiązania w postaci wanien oraz palet wychwytowych idealnie nadają się do składowania beczek, pojemników, butli, z których zawsze może wypłynąć jakaś substancja i nie tylko zabrudzi nawierzchnię, ale przede wszystkim może mieć tragiczny w skutkach wpływ na środowisko.

POJEMNIKI ZABEPIECZAJĄCE – pewne i praktyczne składowanie oraz przechowywanie różnych substancji w tym także tych niebezpiecznych wymaga stosowania odpowiednich opakowań i pojemników. Naszym odbiorcom proponujemy sprawdzone i najlepsze rozwiązania, dzięki którym bezpiecznie oraz wygodnie będą mogli trzymać różne płyny, oleje, substancje.


OCZOMYJKI I NATRYSKI BEZPIECZEŃSTWA - w przypadku dostania się do oka substancji drażniącej lub oblania się niebezpiecznym płynem liczą się sekundy. Prysznice bezpieczeństwa oraz myjki do oczu umożliwiają bezpieczne i skuteczne zmycie szkodliwego środka z powierzchni ciała lub wypłukanie go z oka, także samodzielnie przez osobę poszkodowaną. Gwarantują to opatentowane i sprawdzone konstrukcje naszych produktów.

SZAFY OGNIOODPORNE  - zapewniają doskonałą ochronę przeciwpożarową w czasie od 30 do 90 minut. Stanowią zabezpieczenie zgromadzonych wewnątrz pojemników z substancjami łatwopalnymi, chronią mienie i ludzi przed niespodziewanym wybuchem pożaru. Montowane są wszędzie tam, gdzie istnieje zagrożenie wybuchem, dają czas pracownikom i służbom ratowniczym na skuteczną akcję gaśniczą i ewakuacyjną.


SZAFY ZABEZPIECZAJĄCE – w przypadku przechowywania substancji niebezpiecznych ale także cennych warto postawić na pewne rozwiązania. Posiadanie skutecznych zabezpieczeń uchronić może Twój zakład i rzeczy wartościowe przed zniszczeniem. Warto postawić na sprawdzone rozwiązania od najlepszych producentów. Z nami dokonasz najlepszego wyboru.


MATY ERGONOMICZNE – zapewnienie odpowiednim warunków pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Wygodne stanowiska sprawią, że nasz personel będzie pracować jeszcze wydajniej. Specjalne maty ergonomiczne mają na celu zmniejszenie nacisku na kręgosłup i stawy podczas pracy w pozycji stojącej, a co za tym idzie poprawę komfortu pracowników oraz zmniejszenie ilości schorzeń zawodowych.


NARZĘDZIA I LATARKI Ex – w strefach zagrożonych wybuchem konieczne jest używanie sprzętów niewywołujących iskrzenia, które mogłoby zainicjować wybuch lub wywołać pożar. W naszym asortymencie znajdują się specjalne narzędzia oraz latarki przystosowane do pracy w strefach Ex. Wszystkie sprawdzone i posiadające atesty dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa.SYSTEMY LOCKOUT/TAGOUT – w przypadku wystąpienia awarii lub remontu maszyny konieczne jest jej odpowiednie zabezpieczenie oraz oznaczenie, aby uniknąć przypadkowego uruchomienia przez osobę niepowołaną, co może prowadzić do wypadku a nawet śmierci. Do tego celu służą systemy blokowania maszyn i urządzeń LOCKOUT – kłódki, blokady, klamry, a także systemy oznaczania TAGOUT – zawieszki, instrukcje, urządzenia do samodzielnego tworzenia znaków i etykiet przemysłowych. Z naszymi ekspertami sprawnie i poprawnie wdrożysz system LOTO w swoim zakładzie.