x

Zaloguj się

O nas

Firma
Firma Topserw istnieje od 1997 r. i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań służących bezpieczeństwu pracy oraz ochronie zdrowia i środowiska. Działamy na terenie całego kraju i oferujemy na polskim rynku najlepsze światowe rozwiązania. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Dostarczamy pełną gamę produktów do obsługi i magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz niezbędne wyposażenie związane z bezpieczną pracą w środowiskach niebezpiecznych.
Firma
Serwis
Dbamy o naszych klientów nie tylko przy sprzedaży produktu, ale również wdrożyliśmy wysokie standardy posprzedażowej obsługi klienta. Dzięki doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i udzielić wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia, instalacji i działania naszych produktów.
Serwis
Gwarancja jakości

Produkty, które decydujemy się dystrybuować muszą spełniać polskie i europejskie normy, jakości i bezpieczeństwa. Dlatego każda z firm, z którą współpracujemy posiada certyfikat ISO 9001, a także wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015

Gwarancja jakości
Kariera
Topserw, to jedna z najszybciej rozwijających się firm z branży bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Od prawie 20 lat, dostarczamy naszym Klientom, pełną gamę produktów do obsługi i magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz pełne wyposażenie związane z bezpieczną pracą w środowiskach niebezpiecznych.
 
Kariera
Nowości/ Prezentacje /Szkolenia
Kluczem do prawidłowego korzystania z oferowanych przez nas produktów  jest poznanie ich przeznaczenia, możliwości oraz sposobu działania.  W tym celu proponujemy prezentacje produktowe lub szkoleniach  prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników. Systematycznie biorą oni udział w szkoleniach organizowanych przez producentów, zdobywając wiedzę o wszystkich oferowanych przez nas produktach.
Nowości/ Prezentacje /Szkolenia
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony.
Kontakt
Nasze marki
Firma TOPSERW jest właścicielem także specjalistycznych brandów dedykowanych wybranym grupom produtowym. Są to ZDROJOWNIA.PL poświęcona źródełkom, zdrojom i dystrybutorom wody pitnej, OPATRUNKI112.PL, która dotyczy nowoczesnych środków i sprzętów pierwszej pomocy, BLOKUJ.PL dedykowana systemom do blokowania i oznaczania maszyn urządzeń lockout-tagout, nasza platforma zakupowa SAFE24WORK.COM oraz sklep internetowy SORBENTY.PL.
Nasze marki