x

Zaloguj się

O nas

Firma
Firma Topserw istnieje od 1997 r. i specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań służących bezpieczeństwu pracy oraz ochronie zdrowia i środowiska. Działamy na terenie całego kraju i oferujemy na polskim rynku najlepsze światowe rozwiązania. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży. Dostarczamy pełną gamę produktów do obsługi i magazynowania materiałów niebezpiecznych oraz niezbędne wyposażenie związane z bezpieczną pracą w środowiskach niebezpiecznych.
Firma
Serwis
Dbamy o naszych klientów nie tylko przy sprzedaży produktu, ale również wdrożyliśmy wysokie standardy posprzedażowej obsługi klienta. Dzięki doświadczeniu i wysoko wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i udzielić wsparcia technicznego na każdym etapie wdrożenia, instalacji i działania naszych produktów.
Serwis
Gwarancja jakości

Produkty, które decydujemy się dystrybuować muszą spełniać polskie i europejskie normy, jakości i bezpieczeństwa. Dlatego każda z firm, z którą współpracujemy posiada certyfikat ISO 9001, a także wymagane atesty i dopuszczenia. My również stawiamy na ciągły rozwój i podnoszenie naszych kwalifikacji, dlatego od czerwca 2004 roku możemy się pochwalić Certyfikatem Systemu Jakości PE-EN ISO 9001:2015

Gwarancja jakości
Klienci o nas
Jesteśmy na rynku od ponad 24 lat. Cechuje nas szerokie doświadczenie, szeroki wybór asortymentu oraz elastyczne podejście do klienta. Mamy grono stałych odbiorców, sukcesywnie trafiamy do kolejnych, którzy wracają do nas, gdyż jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania. Najcenniejsze opinie pochodzą od naszych klientów. Postanowiliśmy zatem zebrać kilka opinii i je zaprezentować, aby być może przekonać tych jeszcze niezdecydowanych. Zachęcamy do zaznajomienia się z nimi.
Klienci o nas
Nowości/ Prezentacje /Szkolenia
Kluczem do prawidłowego korzystania z oferowanych przez nas produktów  jest poznanie ich przeznaczenia, możliwości oraz sposobu działania.  W tym celu proponujemy prezentacje produktowe lub szkoleniach  prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników. Systematycznie biorą oni udział w szkoleniach organizowanych przez producentów, zdobywając wiedzę o wszystkich oferowanych przez nas produktach.
Nowości/ Prezentacje /Szkolenia
Kontakt
Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Udostępniliśmy dla Państwa kilka możliwości szybkiego i łatwego kontaktu z naszym działem handlowym. Zakładka e-mail z prawej strony umożliwia pozostawienie wiadomości, pytań i sugestii, na które odpowiemy w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo uruchomiliśmy dla Państwa opcję kontakt on-line, tzw. LiveChat, za pomocą którego mogą Państwo zadać naszym specjalistom wszelkiego rodzaju pytania, a z pewnością nie pozostaną one bez odpowiedzi z naszej strony.
Kontakt
Nasze marki
Firma TOPSERW jest właścicielem także specjalistycznych brandów dedykowanych wybranym grupom produtowym. Są to ZDROJOWNIA.PL poświęcona źródełkom, zdrojom i dystrybutorom wody pitnej, OPATRUNKI112.PL, która dotyczy nowoczesnych środków i sprzętów pierwszej pomocy, BLOKUJ.PL dedykowana systemom do blokowania i oznaczania maszyn urządzeń lockout-tagout, nasza platforma zakupowa SAFE24WORK.COM oraz sklep internetowy SORBENTY.PL.
Nasze marki