PORÓWNAJ PRODUKTY

Nazwa produktu
PORÓWNAJ PRODUKTY
x

Zaloguj się

Kategorie produktów

Oferowany asortyment obejmuje niezwykle szeroki zakres produktów z zakresu bezpieczeństwa pracy i pracowników. Dlatego też podzieliliśmy go na kilkanaście kategorii, ułatwiających znalezienie interesującego nas artykułu. Wśród nich znajdują się między innymi różnego rodzaju sorbenty (np. polipropylenowe), pojemniki na chemikalia lub olej, wanny wychwytowe, ociekowe czy ognioodporne szafy na chemikalia.

Oferujemy także środki ochrony pracowników, takie jak chociażby latarki Ex, zabezpieczenia antypoślizgowe, narzędzia nieiskrzące, natryski bezpieczeństwa, płuczki do oczu czy oczomyjki Haws.

Dzięki tak szerokiemu wyborowi oferowanych przez nas produktów możemy zagwarantować kompleksowy zakres usług. Świadczymy je przede wszystkim różnego rodzaju zakładom przemysłowym i produkcyjnym z wielu branż. Z nami wyposażyć można także magazyn materiałów niebezpiecznych czy środków chemicznych.

Wanny wychwytowe

Aby zabezpieczyć powierzchnię magazynu czy innego pomieszczenia oferujemy solidne wanny wychwytowe (ociekowe). Dzięki nim ewentualne wycieki czy rozlana z beczek substancja nie spowoduje znacznych zniszczeń.

Dostawa w 24 godziny
Szafy ognioodporne

W przypadku przechowywania substancji chemicznych czy łatwopalnych materiałów warto zainwestować w szafy ognioodporne. W zależności od modelu, stanowią skuteczną barierę przed pożarem przez 30 lub 90 minut.

Magazyny i regały chemiczne

Proponujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania w zakresie przechowywania niebezpiecznych substancji. W przygotowanych przez nas magazynach czy regałach chemicznych zniwelowane jest wiele niebezpieczeństw (np. wybuchu).

Sorbenty, maty sorbentowe
Oczomyjki / Natryski bezpieczeństwa
Komory grzewcze
Szafy zabezpieczające
Pojemniki zabezpieczające
Płuczki do oczu (Plum)/żele do dezynfekcji rąk
Osprzęt do eksploatacji beczek

Oferujemy szeroki wybór elementów osprzętu do eksploatacji beczek przemysłowych. Są to przede wszystkim wykonane z solidnych materiałów zawory, kurki, lejki, odpowietrzniki, a także wskaźniki napełnienia.

Latarki Ex (ATEX)

Strażakom i innym służbom ratowniczym, pracującym w zagrożonych eksplozją miejscach polecamy przeciwwybuchowe latarki Ex (Atex). Dostępne są warianty ręczne, czołowe, jak również reflektorowe. Posiadają akumulatorowy system zasilania.

Narzędzia nieiskrzące

Oferowane przez nas narzędzia nieiskrzące są świetnym rozwiązaniem w przypadku prac w strefach zagrożonych wybuchem. W asortymencie znajdują się m.in. klucze, kombinerki, młotki czy śrubokręty.

Maty (wykładziny) przemysłowe

Świetnym rozwiązaniem w zakresie posadzek w zakładach produkcyjnych są wysokiej jakości maty (wykładziny) przemysłowe. W zależności od modelu, posiadają antypoślizgową, antyelektrostatyczną oraz łatwą do czyszczenia powierzchnię.

Zabezpieczenia antypoślizgowe

W każdej firmie niezbędne jest wykorzystywanie systemów zabezpieczeń antypoślizgowych. Niwelują one niebezpieczeństwo upadku pracownika na schodach, pomostach czy rampach. Są one jednocześnie odporne na przetarcia.

Bariery przemysłowe

Jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zabezpieczeń na placach budowy czy w magazynach są bariery przemysłowe. W naszym sklepie oferujemy między innymi naprowadzacze, odbojnice, słupy, a także elementy elastyczne.

Lustra przemysłowe

Na każdej linii produkcyjnej funkcjonalnym rozwiązaniem są lustra przemysłowe. Umożliwiają one pełną kontrolę nad tworzonymi artykułami. Dostępne są również warianty drogowe, znacznie zwiększające bezpieczeństwo jazdy na wąskich ulicach.

Osłony zabezpieczające

Oferujemy szeroki wybór osłon zabezpieczających, wykonanych z niezwykle wytrzymałych tworzyw sztucznych. Chronią one regały, szafy czy ściany przed zadrapaniami, wgnieceniami, skrzywieniami i innymi tego rodzaju uszkodzeniami.

System smarowania Oil Safe

System smarowania Oil Safe jest pierwszym na świecie systemem całkowicie szczelnych pojemników do przenoszenia i dozowania oleju i innych chłodziw.

Pojemniki przemysłowe

Wygodne przechowywanie, transport i manipulowanie różnych substancji zarówno sypkich jak i stałych zapewnia szeroka gama ergonomicznych pojemników. Te mobilne, przechylne i z możliwością piętrowania pojemniki idealnie sprawdzają się w codziennym zastosowaniu.

Platformy robocze

Bezpieczne i pewne prace na wysokościach zapewniają specjalne platformy do wózków widłowych i podnośników. Gwarantują bezpieczeństwo, komfort i wygodę pracy.

Ochrony indywidualne

Jedną z najważniejszych kwestii podczas różnego rodzaju prac przemysłowych są solidne środki ochrony indywidualnej. W naszej ofercie znaleźć można między innymi artykuły zabezpieczające głowę, drogi oddechowe, twarz i całe ciało.

Opatrunki Water-Jel i CELOX

W każdej apteczce przemysłowej niezbędnymi elementami są opatrunki hydrożelowe Water-Jel. Są one najczęściej stosowane przy oparzeniach, a także sączących ranach. Łagodzą dolegliwości bólowe i schładzają oparzenie.

Blokowanie i oznaczanie (LoTo)

System blokowania i znakowania ma na celu zabezpieczenie pracowników przed konsekwencjami przypadkowego uruchomienia urządzeń i maszyn, a oferowane kłódki zabezpieczające dają pewność, że do twoich rzeczy nie mają dostępu osoby trzecie.

Zdroje, źródełka i dystrybutory wody pitnej

Oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie zdrojów wody pitnej dla szkół, urządów, biur czy innych zakładów. Realizowane są one w formie źródełek zewnętrznych i wewnętrznych, a także dystrybutorów butelkowych i bezbutlowych.

Wyprzedaż

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedażową. Proponujemy w niej szeroki wybór produktów w niezwykle atrakcyjnych cenach. Są wśród nich np. urządzenia awaryjne, maty przemysłowe oraz zabezpieczenia antypoślizgowe.